Täisvillane peapael

119,00 

Must täisvillane peapael, millele on üksikult peale õmmeldud värvilised aplikatsioonid. Peapael on valminud Saaremaal väikeses õmblusateljees ainueksemplarina meie andeka Inga loominguliste käe all. Peapaela loomisel on kasutatud meie villase kollektsiooni õmblemisel tekkinud jääke, mis teeb selle kauni aksessuaari ka väga keskkonnasõbralikuks.

Kategooria:

Description

Must täisvillane peapael, millele on üksikult peale õmmeldud värvilised aplikatsioonid. Peapael on valminud Saaremaal väikeses õmblusateljees ainueksemplarina meie andeka Inga loominguliste käe all. Peapael on tagant kinniseotav, nii ei lähe sul mitte kunagi kõrvade soojas hoidmiseks vaja soengut segamini ajada.

Peapaela loomisel on kasutatud meie villase kollektsiooni õmblemisel tekkinud jääke, mis teeb selle kauni aksessuaari ka väga keskkonnasõbralikuks. Peapaelu on meil teisi toone ka ja saad meilt tellida just endale sobiva peapaela! Selleks loo oma disain paberile ja saada meile! Villaseid kangajääke on meil järgmistes toonides: Must, roheline, heleroheline, lilla, beež, naturaalvalge, helelilla, hall, helesinine.