Üle 100€ tellimused saadame üle Eesti TASUTA

HOIA Wear lugu

HOIA Wear on kodumaine disainrõivabränd, mis on saanud inspiratsiooni Põhjamaises looduses aastaringselt leiduvatest värvidest.
Kõik rõivaesemed ja turbanid valmivad käsitööna Kuressaares.

Kuidas HOIA Wear sündis?

Paljude naiste koduseid vannitoariiuleid on Hoia homespa looduslikud tooted trooninud juba hea mitu aastat. Rõivaste tegemine sai alguse tekstiilikunstnikust ema ja tütre ideest kasutada viimaks ära aastakümneid tagasi ostetud 400 meetrit linast riiet. Ühiselt otsustati, et tänavatele on vaja rohkem värvi ja kangad saadeti värvimisele: tulemuseks 21 erinevat tooni kangast. Kodukandist leiti õmbleja, osteti masinad – ja pisike õmblusateljee seati sisse Kuressaarde Lossi tänavale.

Algul oli emal-tütrel mõttes teha laste kleite, ent üsna pea selgus, et ilusate ja satsiliste lasteriiete õmblemine on väga kulukas ja võtab aega sama palju, kui naiste riiete õmblemine. See aga omakorda tähendanuks liiga kõrge hinnaga lasterõivaid. Siiski on Hoia valikus meie fännide soovil mitut värvi lastekleite ja kimonojakke.

Esimesed naistele valminud rõivad olid ajatud pahkluuni kimonod, mida saab kanda nii jaki kui kleidina. Iga kehakuju embav kimono, olgu sirgete või puhvis käistega, on Hoia klientide armastatuim toode. Kimono teeb eripäraseks seljal olev aas, kuhu topeltpikk vöö kelmikalt lendlema panna ja sel viisil ümber keha sidudes taas uus look luua. Kimonote juurde õmmeldi ka vahvad linasest ja täissiidist ready-to-wear-turbanid, mis püüdsid poekeses paljude pilke ja mitmekümned nendest rändasid uute omanikkude garderoobi särtsutama!

Täna on Hoia Weari valikusse lisandunud vaba lõikega elegantsed ja figuurisõbralikud igapäevarõivad. Ühe eseme mitmel viisil kombineerimine hoiab kapisisu alati värskena, ning me seisame ületarbimise vähendamise eest.

HOIA Weari eesmärgiks on luua rõivaid, mis on ainulaadsed ja kvaliteetsed ning Saaremaal hoole ja armastusega õmmeldud. Me ei valmista ühtegi rõivaeset samas toonis rohkem kui kümme eksemplari. Paljusid esemeid on vaid üks kuni kaks eksemplari. Soovime Hoias, et saaksid meie rõivaid ja turbaneid kandes tunda end isikupärase, erilise ja hoituna.

Tutvu meie tootevalikuga e-poes või Hoia poes kohapeal (Pikk 54a, Kuressaare). Kui su süda igatseb aga midagi täiesti omanäolist, anna meile sellest teada.

HOIA wear tootevaliku leiad SIIT


Something is wrong.
Instagram token error.

hoia_wear

Follow
Load More