Üle 100€ tellimused saadame üle Eesti TASUTA

Keel

HOIA wear lugu

HOIA wear on kodumaine Eesti disain rõivabränd, mille unikaalsed naiste riided ja turbanid valmistatakse käsitööna Kuressaares.

Kuidas see idee alguse sai?

Kõik algas ema ja tütre ideest kasutada ära 400 m linast riiet, mida tekstiilikunstnikust ema oli aastkümneid tagasi ostnud. Alustati värvide valimist, seejärel saadeti kangad värvimisele ja saadi tagasi 21 erinevat tooni kangast. Õmblejaks oli valitud ja masinad ostetud – pisike õmblusateljee seati sisse Kuressaare linna Lossi tänavale. Esimene idee oli teha väikeste laste kleite. Üsna pea selgus, et ilusate ja satsiliste lastekleitide õmblemine on väga kulukas ja võtab aega sama palju, kui naiste riiete õmblemine – see tähendas, et lasteriiete hind oleks kerkinud väga kõrgele. Sellegipoolest sai valmis õmmeldud ligi 25 lastekleiti ja kimonot, millest leiad väikse valiku ka meie epoest!

Peale lasteriiete tegemist tekkis idee teha kauneid ja ajatuid pahkluuni kimonosid, mida saab soovi korral kanda ka kleidina. Välja said töötatud mitmed mudelid nii puhvkäiste kui sirgete käistega ning kimonod said taha vahvad aasad, kuhu panna kimono topeltpikk vöö kelmikalt selja peale lendlema, kusjuures vöö saab mitu korda ümber keha siduda, mis toob talje kaunilt esile.  Kimonote juurde õmmeldi ka vahvaid linasest ja täissiidist ready-to-wear turbanid, mis püüdsid väikeses Lossi tn poekeses paljude pilke ja mitmekümned nendest rändasid uute omanikkude garderoobi särtutama!

Saabus sügis ja kimonod jäid suve ootama. Asuti valmistada uut kollektsiooni linastest vaba lõikega elegantsetest igapäeva rõivastest, mis on figuurisõbralikud ja funkstionaalsed. HOIA weari eesmärgiks on luua rõivaid, mis on ainulaadsed, kvaliteetsed, Saaremaal hoole ja armastusega õmmeldud. Me ei valmista ühtegi rõivaeset samas toonis rohkem kui 10 eksemplari ning väga paljusid esemeid on vaid 1-2 eksemplari. Leiame, et isikupära ja ainulaadsus on midagi, mida täna turul leiab tikutulega ja ikka jalutab keegi sulle identse rõivaga kuskil vastu. Soovime, et saaksid meie rõivaid ja turbaneid kandes tunda ennast isikupärase ja erilisena! Tule tutvu meie tootevalikuga ja anna meile oma erisoovidest teada, oleme paindlikud ja püüame kõikide oma klientide erisoovid võimalusel täita!

HOIA wear tootevaliku leiad SIIT


Something is wrong.
Instagram token error.

hoia_wear

Follow
Load More