Ramjeekangast kolmveerand püksid

135,00 

Ramjee kangast hoole ja armastusega õmmeldud valged kolmveerand pikkusega püksid. Pükstel on taskud ja elastne värvel, mis tagab pükste hea istuvuse ja lisab mugavust. Püksid on sisseõmmeldud viikidega ja alt mansettäärega, mida saab soovi korral alt lühemaks keerata. Püksid on aegamatu lõikega ja unikaalse tegumoega!

Tootekood: - Kategooriad: ,

Description

Ramjee kangast hoole ja armastusega õmmeldud valged kolmveerand pikkusega püksid. Pükstel on taskud ja elastne värvel, mis tagab pükste hea istuvuse ja lisab mugavust. Püksid on sisseõmmeldud viikidega ja alt mansettäärega, mida saab soovi korral alt lühemaks keerata. Püksid on aegamatu lõikega ja unikaalse tegumoega.

Ramjee kangas on haruldane, väga peen ja kallihinnaline tekstiil-materjal, mis on väga vastupidav, see on 5 korda tugevam kui puuvill ja 2 korda tugevam kui linane. Ramjee kanga valmistamine on keskkonnasõbralik, sest nõges kasvab kiiresti, on vähenõudlik kliima suhtes ja selle kiud on vastupidavad. Ramjee kangas on vastupidav ja tugev, see ei kortsu nii kergesti ega tõmbu pesus kokku. Ramjeekangast rõivaid on kerge hooldada, need on ihusõbralikud ja soojad. Ramjeekangast rõivaid võib pesta masinaga temperatuuril kuni 40 kraadi ja triikida pahupidi pööratuna kõrgel kuumusel.

 

Lisainfo

size

Suurus 36, Suurus 38, Suurus 40