Ramjeekangast Jakk Lily

149,00 

Ramjee ehk nõgesekiust valmistatud kangast hoole ja armastusega õmmeldud valge kimonojakk, mis sobib suurusele S-M. Jakil on taskud, püstine krae ja vöö, mille saab riputada läbi ülevale selja taha õmmeldud aasa külge.

Valget jakki on  HOIA wearil olemas vaid 5 eksemplari. See tähendab seda, et jakki kandes saad ennast tunda unikaalse ja isikupärasena.

Description

Ramjee ehk nõgesekiukangast hoole ja armastusega õmmeldud valge kimonojakk, mis sobib suurustele S-L. Jakil on taskud, püstine krae ja vöö, mille saab riputada läbi ülevale selja taha õmmeldud aasa külge.

Valget jakki on  HOIA wearil olemas vaid kuni 10 eksemplari. See tähendab seda, et jakki kandes saad ennast tunda unikaalse ja isikupärasena. Sama mudelit on meil ka paljusid teisi värve ja kui sul on erisoov, siis kirjuta meile, mis värvi jakki sooviksid!

Ramjee kangas on haruldane, väga peen ja kallihinnaline tekstiil-materjal, mis on väga vastupidav: 5 korda tugevam kui puuvill ja 2 korda tugevam kui linane. Ramjee kanga valmistamine on keskkonnasõbralik, sest nõges kasvab kiiresti, on vähenõudlik kliima suhtes ja selle kiud on vastupidavad. Ramjee kangas on vastupidav ja tugev, see ei kortsu nii kergesti ega tõmbu pesus kokku. Ramjeekangast rõivaid on kerge hooldada, need on ihusõbralikud ja soojad. Ramjeekangast rõivaid võib pesta masinaga temperatuuril kuni 40 kraadi, triikida kõrgel kuumusel.